Wszyscy jesteśmy islamofobami

[av_heading tag=’h2′ padding=’10’ heading=’Wszyscy jesteśmy islamofobami’ color=” style=’blockquote modern-quote’ custom_font=” size=’33’ subheading_active=’subheading_below’ subheading_size=’15’ custom_class=”]
Zleciał kolejny rok, rok proislamskiej polityki i absurdów poprawnej politycznie Europy, lizania pyt muzułmanom przez rządzące euro elity. Rok nagonki na ludzi niebojących się mówić jak jest, zamykania ust i pudrowania wizerunku islamu przez mainstreamowe media. Ten rok dorównał poprzedniemu pod względem liczby absurdaliów, z których przedstawimy największe perełki.
[/av_heading]

[av_image src=’http://napelnejkurwie.com/wp-content/uploads/2016/12/wszyscy-jestesmy-islamofobami.jpg’ attachment=’2389′ attachment_size=’full’ align=’left’ styling=” hover=’av-hover-grow’ link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’][/av_image]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
Oto kilka najbardziej absurdalnych zakazów, nakazów i decyzji zlepionych pod muzułmanów w roku 2016!

Świnia, co w zęby kłuła mułła

 Jako pierwszym absurdem jest wycofywanie z menu produktów wieprzowych ze stołówek szkolnych w Niemczech. Powodem anulowania wieprzowiny z dań serwowanych w niemieckich jadalniach ma być troska o to, by nie urazić dzieci wyznania muzułmańskiego. Zapewne pomyślicie, że muzułmańska dziatwa jest zmuszana do spożywania wieprzowych obrzydliwości wbrew zakazom ich religii – Nic bardziej mylnego. Chodzi tylko i wyłącznie o sam widok świniny. O widok bekonu, szynki i obleśnych kiełbas, przypominających fallusy, jakże godzących w wizualne odczucia wrażliwej muzułmańskiej dziatwy.

I nie ważne, że wieprzowina jest nieodłącznym elementem niemieckiej kuchni, a jej konsumpcja częścią kultury tego narodu. Tolerancja wszak w Niemczech nie obejmuje tradycji żywieniowych, a jedynie religię tamtejszych mniejszości.

Jeśli jesteśmy przy wieprzowinie, to warto też wspomnieć o tym, jak muzułmańscy pracownicy w jednym z domów opieki społecznej dla osób starszych w Bradfort w Wielkiej Brytanii, samowolnie zakazali pacjentom spożywania wieprzowiny, co ujawniła inspekcja placówki.

Dlaczego słodka różowa świnka jest tak znienawidzona i uważana przez muzułmanów za zwierzę plugawe? Tego nie wiemy, sam Koran też tego nie wyjaśnia. Ale my jako tolerancyjni i gościnni Europejczycy powinniśmy to uszanować i wykreślić wieprzowinę z naszej diety.

Bekonowe wkładki do butów

Kolejnym absurdem są wyroki sądu, nagłaśnianie spraw i sprowadzanie ich do miana terroryzmu za „bekonowe ataki” na meczety.

Dla przykładu przytoczę sprawę dwóch Polaków, którzy w stanie weny alkoholowej zafundowali muzułmanom bekonowe wkładki do butów. Sąd zamiast potraktować to jako niesmaczny żart i ukarać ich karą grzywny, przypierdolił chłopakom osiem miesięcy pozbawienia wolności. Co więcej przez zapadnięciem prawomocnego wyroku prokurator podjął decyzję, że w trosce o ich bezpieczeństwo i z obawy przed atakami ze strony muzułmanów, zostaną na miesiąc osadzeni w areszcie. Jednak to nie przeszkadzało mediom na publikację ich zdjęć w prasie i podciągania tego wybryku do miana aktu terroryzmu. Podobny los spotkał osiemnastolatkę, która okręciła plastrem bekonu klamkę meczetu, została skazana na rok pozbawienia wolności za zbrodnię islamofobii.

Zastanawiam się, dlaczego nie funkcjonuje nazwa fobii dla antyzachodnich zachowań muzułmanów, gdy protestują by zakazać Octoberfest, albo gdy ich „Muslim Patrol” szwenda się po ulicach Londynu i zaczepia ludzi za picie piwa czy krótką kieckę?

Stajenka o charakterze niereligijnym

Ostatnim absurdem, na którym się skoncentrujemy jest strach przed świątecznymi dekoracjami.

Doskonałym przykładem tu będzie decyzja burmistrza w belgijskiej gminie Holsbeek o usunięciu bożonarodzeniowej szopki spod choinki przy miejskim ratuszu. Władze Holsbeek uzasadniły swoją decyzję tym, że szopka naruszała „neutralność” gminy i była „zbyt prowokująca” dla muzułmańskich mieszkańców. Gmina liczy sobie 9 tys. mieszkańców w tym 4 muzułmanów.

Z kolei władze Szwecji wydały oficjalny zakaz dekorowania przez samorządy miejskie ulic świątecznymi lampkami. Choć oficjalne uzasadnienie tej decyzji to „względy bezpieczeństwa”, to jednak wiadomo, że chodzi o naszych muzułmańskich gości. Duńskie władze w Nørrebro, jednej z większych dzielnic Kopenhagi, zakazały obchodów Świąt Bożego Narodzenia na ulicach i placach, co wywołało zamieszki na ulicach.

Czy dojdzie do tego, że Europejskie władze zabronią całkiem Świąt Bożego Narodzenia, ze względu na muzułmańskich przybyszów?

Czy mądre głowy zarządzające Europą nie wiedzą, że świąteczna dekoracja jak choinka to symbol mocno osadzony w naszej Europejskiej kulturze, zanim zawitało u nas jeszcze Chrześcijaństwo? Germanie ubierali drzewko, Słowianie ubierali snopek siana, a chrześcijanie mając świadomość tego, że nie będą w stanie wyplenić z nas tego pogańskiego zwyczaju wessali ją jako element chrześcijańskich świąt.

Same święta nie są już traktowane jako element, na który monopol mają tylko chrześcijanie. „Xmass” stał się elementem naszej Europejskiej kultury. Czas obżarstwa, prezentów, odpoczynku, na który tak mocno wszyscy czekamy, a nie rytuałów religijnych.

Ale Ok. Stwórzmy więc stajenkę bożonarodzeniową o charakterze całkowicie niereligijnym, hmm… wnoszę, że z takiej stajenki musimy na pewno usunąć: bejbi Dżizys, Józefów, Maryjów, betlejemskie gwiazdorzenie. Dobra, co nam zostaje? Oczywiście stajenka, owieczki, kózki i trzech króli. Zaraz, zaraz… owieczki i kózki też lepiej usunąć, aby nie prowokowały naszych kochanych muzułmanów do gwałtu. Więc co nam zostaje? – Trzech kurwa meneli przed stodołą wypełnioną sianem.

Nie wiem jak u was, ale by mój duch świąt był jak komarzyca syty proponowałbym wypełnić jakoś tą lukę. Oto projekty stajenek które na pewno nie będą godziły w uczucia religijne muzułmanów:

Reasumując. Idąc za myśleniem naszych poprawnie politycznych władców to, każdy kto lubi:

– Piwo

– Bekon i inne wyroby wieprzowe

– Psy

– Kolędy

– Święta Wielkanocne

– Święta Bożego Narodzenia

– Dekolty

– Sztukę i wiele, wiele innych, jest potencjalnym islamofobem i podlega karze więzienia.

Oby przyszły rok był bardziej światły, a szampan sylwestrowy wymył gówno z oczu rządzących, a Wam wraz z całą redakcją Na Pełnej Kurwie, życzymy szczęśliwego spokojnego i bezpiecznego Nowego Roku.


Tekst i foto: Deimien

Zdjęcie stajenki: internety


Zobacz również:

[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”]
[av_slideshow_accordion slide_type=’image-based’ link=’category’ items=’5′ offset=’0′ size=’entry_with_sidebar’ autoplay=’false’ interval=’5′ title=’active’ accordion_align=” custom_title_size=” custom_excerpt_size=”]
[av_slide_accordion id=’2125′ title=’Ogień zwalcza się ogniem’ link=’post,2123′ link_target=”][/av_slide_accordion]
[av_slide_accordion id=’1969′ title=’Dylu, dylu na badylu…’ link=’post,1970′ link_target=”][/av_slide_accordion]
[av_slide_accordion id=’1749′ title=’400 RUSKICH, NIEDOSZŁY WPIERDOL I NASZA PIELĘGNOWANA KSENOFOBIA’ link=’post,1748′ link_target=”][/av_slide_accordion]
[av_slide_accordion id=’1697′ title=’Piastunki imigrantów rozpłodowych’ link=’post,1696′ link_target=”][/av_slide_accordion]
[/av_slideshow_accordion]
[/av_one_full]

[av_hr class=’default’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

Chcesz być na bieżąco? Koniecznie daj nam lajka na Facebooku!!!

[av_button label=’Facebook’ link=’manually,http://www.facebook.com/napelnejkurwiemagazyn/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue8f5′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]
[/av_textblock]

[av_comments_list]

Comments

comments

One Comment on “Wszyscy jesteśmy islamofobami”

  1. Ten wpis mi się nie podoba. Za dużo przedruków z prawicowych internetów niepokornych, niepoprawnych, pół-, ćwierć- i całkiem nieprawdziwych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *