Karp z uboju halal

„Na Temat” zamieściło felieton Wojciecha Łazarowicza – „Mam gdzieś takie święta!”, w którym krytykuje on nasz rząd za to, że nie zgodził się na przyjmowanie uchodźców, przez co żaden z nich nie zasiądzie przy polskim wigilijnym stole, ponadto, by ruszyć polskie sumienia przytacza on temat powstania warszawskiego i symbol polski walczącej, a Warszawę podczas powstania przyrównuje do dzisiejszego Aleppo.

Drogi autorze wsiądź w Żuka, obierz kierunek na Niemcy i jedź. Jedź i nie zatrzymuj się, dopóki nie dotrzesz do pierwszego napotkanego ośrodka dla uchodźców, a wtedy stań, wejdź do środka i zaproś ich tylu, ilu tylko pomieścisz, zabierz do domu i przez całe święta słuchajcie kolęd i zajadajcie się karpiem z uboju halal.

Zawsze gdy czytam teksty podobne temu mam ochotę zapytać – Co właściwie zrobiłeś by pomóc tym swoim uchodźcom? Czy poza pierdoleniem w necie i skromnym datkom skinąłeś choćby palcem, wykazałeś jakąś inicjatywę? Jak łatwo jest pieprzyć, siedząc w ciepłym, wygodnym fotelu, popijając kawkę, gdy problem uchodźców nie zawita na wasze podwórka. Zastanawiam się, czy któryś z proimigracyjnych asów wysłał by swoją żonę na wolontariuszkę do takiego ośrodka, ciekawe, czy puścił by któryś swoje dziecko na plac zabaw, wiedząc, że taki ośrodek jest tuż za rogiem? – No właśnie.

Piszesz, że rządzący po swej antyimigracyjnej decyzji nie mają moralnego prawa zasiadać przy wigilijnym stole, wiedz jednak, że to społeczeństwo widząc co się dzieje u naszych zachodnich sąsiadów, nie życzy sobie sprowadzania do nas tej dziczy, która tylko demoluje i niszczy pokazując swe frustracje i niezadowolenie warunkami jakie im daje zachodnia Europa, która gwałci Europejki traktując je jak wyżywkę do zaspokojenia seksualnych potrzeb. Europa już wystarczająco wielu zaprosiła biednych uchodźców, a czym się odwdzięczyli, to widać po tym co się dzieje we Francji i Niemczech.

Osobiście nie poczuwam się do obowiązku goszczenia przy moim stole wigilijnym tchórzy, który zostawili swoje żony i dzieci na pastwę Państwa Islamskiego, a sami uciekli przed wojną. I zapewniam, że większość jasno i konsekwentnie myślących Polaków ma to samo zdanie.


Tekst i szkic: Deimien

***********************

Link do źródła:

http://wojciechlazarowicz.natemat.pl/196931,mam-gdzies-takie-swieta


Zobacz również:

Chcesz być na bieżąco? Koniecznie daj nam lajka na Facebooku!!!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments

comments