Kompleks białej skóry i mass Trump histeria, czyli demokracja tylko dla demokratów

[av_heading tag=’h2′ padding=’10’ heading=’Kompleks białej skóry i mass Trump histeria, czyli demokracja tylko dla demokratów’ color=” style=’blockquote modern-quote’ custom_font=” size=’33’ subheading_active=’subheading_below’ subheading_size=’15’ custom_class=”]
Gdy dziesięć lat temu pracowałem w kasynie na obrzeżach Edynburga, poznałem pewną chińską studentkę, której fenomen polegał na tym, że przestawała przed lustrem wpatrując się w swoje odbicie, a potem podchodziła do mnie i pytała:

Deimien, Deimien powiedz przecie,
co jest bardziej żółte w tej małej kobiecie,
twarz czy dłonie?

Przyglądałem jej się wtedy uważnie, niczym diagnosta zakompleksionych Chińczyków i odpowiadałem:

Cała jesteś żółta jak skóra na chlebie,
lecz to twoje lico najżółciejsze z ciebie.

Wtedy zaczynał się lament i marudzenie, dlaczego Japonki mają taką piękną śnieżnobiałą skórę, a Chinki są żółte. Zdarzało jej się też przykładać swoją rękę do ręki dziewczyny ze Szwecji, która pracowała z nami, by po chwili wybuchnąć – Kurwa! Jestem taka żółta!
[/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
Zdarzało mi się spotykać murzynów, którzy twierdzili – Jestem czarny ponieważ jestem wyjątkowy. Jak i białych, którzy uważali się za przedstawicieli rasy panów, ale nigdy by mi do głowy nie przyszło, że to może działać też w drugą stronę. Nigdy przez myśl mi nie przeszło, że ktoś może mieć kompleks swojego koloru skóry i czuć się przez to jako człek gorszej kategorii. Owy fenomen zarejestrowałem również na protestach przeciwko wygranej Donalda Trumpa. Biali ludzie z transparentami, po których można by wywnioskować, że rasizm był i jest domeną wyłącznie białych ludzi.

nintchdbpict000281146278

z20956389vstudenci-protestuja-w-austin-w-teksasie

anti-trump-rally_reuters

Skąd się bierze ten masowy kompleks białej skóry, głównie wśród środowisk lewicowych, jak gdyby biały kolor był ich piętnem, skazą, wstydliwym dziedzictwem pozostawionym przez kolonizatorów, ciemiężycieli ras innych od mleka. Skąd bierze się ta usilna potrzeba przytulenia wszystkich mniejszości do ich białego, zakompleksionego cyca? Skąd bierze się ten wyimaginowany dług do spłacenia?

Po zwycięstwie republikanów w demokratycznych wyborach, demokraci wychodzą na ulicę protestować, nie dając Trumpowi nawet najmniejszej szansy na to by się wykazał. Co więcej protestujący drą z niego szmaty, palą jego kukłę i charakteryzują go na Hitlera.

nintchdbpict000281159349-e1478756656488

nintchdbpict000281176612

nintchdbpict000281193706

Co takiego zrobił Trampeł tym biedakom, zapytacie – Zdelegalizował aborcję i antykoncepcję, jak to chcą zrobić nam rządy PiS? – Nie.

A może swe rządy zaczął od komunikatu – Dzień dobry Amerykanie, mamy czwartek 10 listopada, dziś słońce wstaje o 6:43, a zachodzi o 16:10, imieniny Leny i Leona. Przysłowie na dziś to – Gdy łagodna jesień trzyma, będzie ostra krótka zima. W dniu dzisiejszym zostaną deportowani wszyscy meksykanie, których imiona zaczynają się na literę R i azjaci których imiona zaczynają się na literę C, życzę wam wszystkim miłego dnia? – Nie!

Więc co zrobił Trampeł? – A no nic. Bo nie zdążył. A jego jedynym przewinieniem było to, że miał czelność wygrać wybory. Tak, tak. Demokraci. Którzy na swych sztandarach noszą z dumą takie hasła, jak wolność, równość i demokracja, obrońcy demokracji wyszli na ulicę protestować przeciwko zwycięstwu Trumpa w uczciwych, demokratycznych wyborach. Zapewne biednym frustratom nie przyszło do głowy, by poczekać i dać szansę staremu pierdowi, zamiast wypełzać na ulicę i czynić rozpierdol. A może jednak Trump nie będzie taki zły?

Osobiście zawsze stawiałem na Trumpa i nie dlatego, że lubię czasem złapać kogoś za cipę, ale dlatego, że uważam że będzie lepszy dla Ameryki niż skorumpowana, siedząca w kieszeni Arabów Clinton. Trump wygrał te wybory i wierzę, że tego nie spierdoli i będzie działał w najlepszym interesie dla Ameryki. Postawiłem na starego zbereźnika i Amerykanie też powinni dać mu szansę.


Tekst: Deimien

Foto: Deimien, internety


Zobacz również: 

[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”]
[av_slideshow_accordion slide_type=’image-based’ link=’category’ items=’5′ offset=’0′ size=’entry_with_sidebar’ autoplay=’false’ interval=’5′ title=’active’ accordion_align=” custom_title_size=” custom_excerpt_size=”]
[av_slide_accordion id=’2137′ title=’O czym milczy trup’ link=’post,2135′ link_target=”][/av_slide_accordion]
[av_slide_accordion id=’1956′ title=’Bateria Ci-to-nowa’ link=’post,1955′ link_target=”][/av_slide_accordion]
[av_slide_accordion id=’1210′ title=’O tym jak spotkałem wróżkę, co emigrantów ruchać chciała’ link=’post,36′ link_target=”][/av_slide_accordion]
[/av_slideshow_accordion]
[/av_one_full]

[av_hr class=’default’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

Chcesz być na bieżąco? Koniecznie daj nam lajka na Facebooku!!!

[av_button label=’Facebook’ link=’manually,http://www.facebook.com/napelnejkurwiemagazyn/’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue8f5′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]
[/av_textblock]

[av_comments_list]

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *