Poradnik: Mądra przed gwałtem czyli broń do każdej torebki

Drogie panie Europejki, ostatnie wydarzenia, jakie miały miejsce w Niemczech i wypowiedzi naszych liderów są dowodem tego, że nie możecie liczyć na to, że nasi pro imigracyjni monarchowie europejscy zapewnią wam bezpieczeństwo na ulicach. Czas byście drogie kobitki zadbały o wasze bezpieczeństwo same. Dlatego też przygotowaliśmy dla was leksykon broni palnej, po lekturze którego na pewno wybierzecie coś dla siebie.

Jako pierwszą przedstawiam wam rewolwer Smith & Wesson Model 29 (zwany również jako 44 Magnum). Jest to broń przeznaczona wyłącznie dla kobiet z mocnym ramieniem, bowiem siła odrzutu potrafi zwichnąć nadgarstek, dlatego zalecamy go gospodyniom domowym i przysłowiowym matkom Polkom. Broń zasilana jest z bębenka o pojemności 6 nabojów, a wystrzelony pocisk 44 Magnum potrafi ściąć młodą sosnę, bądź pozostawić w ciele napastnika lej o średnicy 5cm.

Smith_&_Wesson_Model_29

Jeśli jesteś silną, stanowczą kobietą, a zagniatanie ciasta na pierogi dostarcza ci więcej przyjemności niż trudu, ten rewolwer jest stworzony dla ciebie. Niestety broń ta z powodu rozmiaru (długość 303mm) i ciężaru (1460g) nie nadaje się do noszenia w większości damskich torebek. Jednakże w siatce na zakupy, bądź w kaburze przy pasku ułoży się doskonale, co dodatkowo drogie panie doda wam seksapilu. Czas obalić mity! Czas by nie tylko wałek do ciasta, rondel i patelnia, ale i ta armata stała się atrybutem twej kuchni!

Dla pań narażonych na zaczepki większych grup imigrantów mamy szturmowy pistolet maszynowy Heckler & Koch MP5, którego mechanizm spustowy umożliwia strzelanie zarówno ogniem pojedynczym jak i ciągłym.

Heckler_&_Koch_MP5-2

Broń zasilana jest z magazynków o pojemności 10, 15 i 30 naboi. Krótka seria z tej broni po nogach, ostudzi chuć w każdej grupie potencjalnych gwałcicieli. Gabaryty tej broni będą wymagały od was zabrania większej torebki lub plecaka.

Dla pań z klasą, dla których rozmiar i jakość ma znaczenie, polecamy rewolwer Ruger SP101 9mm, niezwykle estetyczne wykonanie czyni ten, wyposażony w bębenek na pięć naboi model elegancikiem wśród rewolwerów.

ruger

Dużo mniejszy i lżejszy od powyższego 44 Magnum, z powodzeniem zmieści się do torebki. Broń ta oprócz poczucia bezpieczeństwa ze względu na linię i pazur sprawdzi się również w waszej sypialni, dostarczając tobie i twojemu partnerowi dodatkowych atrakcji. Tak drogie panie, nic tak nie działa na faceta jak zapach prochu i chłód lufy w ustach.

I na koniec Glock 26 potocznie przez nas zwany „babską klamką”. Jest to broń wręcz stworzona dla kobiet.

maxresdefault

Niewielki (144mm), mieszczący się w każdej torebce, lekki (560g) i prosty w użyciu, wyposażony w magazynek o pojemności (do wyboru) – 12/15/17/19/33 pocisków, jest pistoletem idealnym dla każdej pani. Mimo, że broń ta jest mała i niepozorna, to jednak trzy celne strzały oddane w gliniane dzbany zawieszone na płocie skutecznie odstraszą imigrantów śpiących w waszym ogrodzie.

Mam nadzieję, że ten poradnik będzie dla was pomocny i ułatwi wam dokonanie wyboru.

Pamiętaj! Twoja wagina jest twoją twierdzą! Zadbaj o jej bezpieczeństwo!


Tekst: Deimien

Zdjęcia: Internet

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments

comments